MUD RACE


Efsane çamur yarışı ‘BataÇıka’nın adı değişti! Yeni adı ile ‘Reebok MUD RACE’, Türkiye’nin ilk engelli çamur koşu yarışıdır. Her yaştan katılımcı parkur üzerindeki çamur engellerini aşarak yoluna devam eder. Parkur tamamen çamur değildir! Keyifli koşu parkuru üzerinde aralıklarla çeşitli tepe, duvar ve çamurlanma olasılığınızın yüksek olduğu çamur engelleri vardır. Engelleri aşmak için yardımlaşmak serbesttir! Koşmak hiç bu kadar çamurlu ve eğlenceli olmamıştı!

5K Mudrace Koşusu

5K parkuru, yaklaşık 5km uzunluğundaki rotada yapılır. Manzaralı ve engellerle daha da eğlenceli rota yürümek ya da koşmak harika bir deneyimdir! Parkur kum, çimen, toprak, stabilize ve çamur zeminde, geniş yollar ve zaman zaman kenarlarında çalılar olan dar patikalarda geçer. Kısa yokuş tırmanış ve inişleri içerir.

Adı çamur yarışı olsa da Reebok MUD RACE sürekli çamur içinde koşulan bir yarış değildir. Yer yer yarışa ismini veren çamur etapları olacaktır. Su geçişi planlanmaktadır. Videolarda örnekleri olan çeşitli engeller sayesinde koşu monoton olmaktan çıkacak, keyifli bir eğlence olacaktır. Engelleri geçerken başka yarışmacılarla yardımlaşmak serbesttir.
Minik Maceracılar

Bütün çocuklar koşmayı sever. Çamuru da severler. Biz küçükken çamurda koşmak kolaydı: Evlerimin yakınında koşacak çayırlar, tırmanacak ağaçlar vardı. Artık Apartmanların bahçesi yok, sitelerin yeşil alanlarında ise “değerli” çimler var.

Reebok MUD RACE Çamur Yarışı Minik Maceracılar parkurları, çocuklarımızın içindeki bu en temel içgüdülerini rahatça dışa vurabilecekleri, yaşlarına uygun parkurlar vaat ediyor. Üstelik çoşkularını paylaşabilecekleri bir sürü de arkadaşları olacak! Çocuklarımızın parkurları yaşları ve hava koşulları gözetilerek uygun çamur-ıslaklık-zorluk dengesinde olacaktır

 

Detaylı bilgi için: Reebok MUD RACE