Eker I Run Koşusu


eker-irun-logo-yatay

2014 yılında “Sağlıklı Yaşam için Koş” sloganıyla Eker Gıda AŞ adına Bursa’da düzenlemeye başladığımız etkinlik bünyesinde 15km, 5km ve Minik Adımlar yarışları koşulmaktadır. Nilüfer ilçesinde yer alan Eker Meydan AVM’de başlayan, git-gel parkurlarda koşulan yarışlar her seviyede koşucuya en yüksek kalitede deneyim sunmayı hedefler.

Festival alanında çocuklar, aileler ve koşucular uzun keyifli saatler geçirebilirler. Koşuya yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyenler Uludağ eteklerinde, yeşilin içinde güzel bir tecrübe yaşarken her iki parkurda da ülkenin en hızlı sporcuları genel kürsü için ter döker.

2018 yılında 5inci buluşma 7 Ekim tarihinde düzenlenecektir.

Ürettiği sağlıklı gıdaların yanında, sağlı yaşam için hareketli yaşama özendiren iletişim aktiviteleriyle son yılların büyüyen gıda markası olarak Eker I Run Koşusu’na tutkuyla yatırım yapan marka, işini tutku ile yapan MCR Racesetter ekibinin ortak emekleri ile yarışma Bursa yerelinde olduğu kadar ulusal ilgi ile büyümektedir.

 

Yarışma iletişiminin ayran ambalajlarında yapılması sayesinde milyonlarca insan defalarla “Sağlıklı Yaşam için Koş” mesajı ile karşılaşmaktadır.

Güncel haber ve bilgiler: Eker I RUN