Hakkımızda


MCR Racesetter, profesyonel yarış organizasyonu/yönetimi ve spor odaklı pazarlama/saha aktiviteleri alanında çalışan bir Macera Akademisi kuruluşudur.

MCR Racesetter, oryantiring ve macera sporlarında Türkiye’nin en eski ve aktif organizasyon şirketidir. 2004-2017 yılları arasında 90’dan fazlası kendi organizasyonu olmak üzere 130’a yakın dayanıklılık yarışı organizasyonda yer almıştır.

MCR Training’le paylaştığı kurumsal eğitim ve motivasyon deneyimiyle, bir çok kurum ve şirket için macera içeren özel sportif etkinlikler tasarlamış ve uygulamıştır.

Yabanıl doğada, açık veya kapalı mekanlarda; binlerce katılımcıyı, “katıl ve deneyimden keyif al” bakış açısıyla hazırlanan aktivitelerde sporla farklı bir çerçevede bir araya getirmiştir.

MCR Racesetter, spor etkinlikleri ve uygulamalarını markanızın ihtiyaçları doğrultusunda uyarlayarak müşteriyle farklı bir bağlamda karşılaşmaya olanak sağlayan aktiviteler kurgular.

Yöneticileri ve çalışanlarının büyük bölümü aktif sporcu olarak Türkiye’de ve dünyada büyük organizasyonlara katılmakta, bu sayede katılımcıların ihtiyaçlarını gözetmektedir.

Bunlar ve fazlası sayesinde, MCR Racesetter olarak  planlama ve yönetim deneyimini, marka temsili ve iletişim becerilerini, spor ve mücadele tutkusu ile birleştirip,  statükolara sıkışmayan sonuçlara ulaşırız.

Marka ve kurumlara 5 ana kapsamda hizmet vermekteyiz:

  1. Mevcut yarışlarımızda iletişim ve partnerlik imkanları
  2. Kuruma/markaya özel anahtar teslim yarışma organizasyonu
  3. Yarışma danışmanlığı, organizasyon destek hizmetleri
  4. Spor ve sağlıklı yaşam iletişim, hareket aktiviteleri
  5. PlusTiming kardeş birimimiz ile koşu, bisiklet, yüzme, oryantiring, vb branşlarda zaman ölçüm hizmeti.

İletişim: +90 212 281 7965